Крымская дипломатия Вторник, 19.03.2024, 14:32

Страницы: 1 2 »

ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» проводить відбір учасників на Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії» у 15 містах України (28 квітня – 3 травня 2009 р.).
Конкурсы для Евроклубов | Просмотров: 904 | Добавил: evroklub | Дата: 04.04.2009 | Комментарии (0)

П’ять університетів за тридцять днів: У рамках цьогорічної програми студенти відвідають Белград, Загреб, Будапешт, Прагу, і завершать свою подорож у Відні.
Конкурсы для студентов | Просмотров: 1473 | Добавил: evroklub | Дата: 18.03.2009 | Комментарии (1)

Починаючи з березня 2009 року, представництво міжнародної організації AIESEC в Україні запрошує всіх бажаючих студентів, випускників і молодих фахівців взяти участь в програмах міжнародних стажувань.
Конкурсы для студентов | Просмотров: 981 | Добавил: evroklub | Дата: 18.03.2009 | Комментарии (0)

«Фундація Регіональних Ініціатив» (Харків), «Форум молодих дипломатів» (Варшава), а також Форум Європейських рухів «Молодь створює Європу» (Берлін) запрошують молодих активних українців з 8 по 24 травня 2009 року до міжнародної команди проекту «Євроавтобус2. Молодь - молоді. ЄС- Україні», в рамках якого відбудеться двотижневий візит молоді з Польщі та Німеччини до України містечками Рівненської, Житомирської, Харківської та Запорізької областей для участі у молодіжних заходах євроінтеграційного спрямування.
Конкурсы для Евроклубов | Просмотров: 790 | Добавил: evroklub | Дата: 18.03.2009 | Комментарии (2)

Оголошується конкурс на участь у тренінговій програмі, яка включає такі теми: кластери як інструмент соціально-економічного розвитку; фандрейзинг: пошук джерел фінансування, управління проектним циклом і фінансовий менеджмент проектів; місцевий та регіональний розвиток.
Конкурсы для Евроклубов | Просмотров: 855 | Добавил: evroklub | Дата: 16.03.2009 | Комментарии (0)

Баварський центр вищих навчальних закладів країн Центральної, Східної та Південної Європи (BAYHOST) у 2009 році знову виділив стипендії для участі в літніх курсах німецької мови як іноземної.
Конкурсы для студентов | Просмотров: 1002 | Добавил: evroklub | Дата: 14.03.2009 | Комментарии (0)

Мета Конкурсу – виявлення і підтримка обдарованих учнів та студентів, які мають здібності до науки та журналістики.
Конкурсы для школьников | Просмотров: 1054 | Добавил: evroklub | Дата: 13.03.2009 | Комментарии (0)

Центр студентського фруму європейських студій запрошує 14-17 травня в Університет Богазічі (Стамбул, Туреччина). European Weekend School - це міжнародна сертифікатна програма, що збирає студентів та випускників з усієї Європи для обміну думками з відомими політиками, науковцями, представниками НУО та провідними журналістами.
Конкурсы для студентов | Просмотров: 905 | Добавил: evroklub | Дата: 13.03.2009 | Комментарии (0)

26 березня у м. Донецьк буде оголошено про початок Всеукраїнського змагання для школярів, що фінансується Європейським Союзом. Змагання проводитиме Донецький молодіжний дебатний центр за підтримки міжнародного фонду "³дродження".

У прес-конференції візьме участь керівник відділу політики, преси та інформаціїДелегації Європейської Комісії в Україні пан Дірк Шюбель,. Прес-конференція відбудеться:

Дата: вівторок, 26 березня

Час: 09:00-10:00

Місце: Конференц-зал готелю Атлас, бульвар Шевченко, 20, м. Донецьк.

Метою проекту є підвищення обізнаності молоді України про співпрацю між ЄС та Україною і зокрема про програми фінансування і технічної допомоги, також проект спрямовано на підвищення мотивації молоді до участі у програмах ЄС цікавим та креативним шляхом.

Це буде всеукраїнське змагання серед школярів середніх шкіл, що складатиметься с двох етапів. Перший етап реалізовуватиметься навесні 2009 року у мережі Інтернет. Учасникам буде запропоновано виконати он-лайн тест. Другий етап заплановано на осінь 2009 року, він відбудеться у Києві. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу у кожній з областей запрошуватимуться до другого етапу змагання. Головною нагородою для переможців є «Європейські канікули» - можливість відвідати одну з країн-членів ЄС та ознайомитись з інституціями та організаціями ЄС.

У змаганні можуть приймати участь школярі 8-10-х класів у віці від 14 до 17 років. Команди учасників повинні складатись з трьох школярів та одного вчителя. Для участі необхідно зареєструватись на веб-сайті в Інтернеті www.europanostra.info та у зазначений день пройти он-лайн тест. Переможці у кожній області будуть визначені за допомогою комп’ютерної системи.

Більш детальна інформація щодо правил змагання доступна на веб-сайті www.europanostra.info.

Для реєстрації та отримання додаткової інформації звертайтеся до Валентини Дьомкіної або Андрія Донця з Донецького молодіжного дебатного центру. Контактний телефон:

(062) 385 98 39.

Конкурсы для школьников | Просмотров: 907 | Добавил: evroklub | Дата: 12.03.2009 | Комментарии (0)