Крымская дипломатия Пятница, 19.04.2024, 23:56

Главная » Статьи » Конкурсы для студентов

Дослідницький ландшафт Німеччини
Німецька служба академічних обмінів (DAAD) у співпраці з Національною академією наук Украјни планує провести 15 травня 2009 року з 14.00 до 17.00 Інформаційний семінар «Дослідницький ландшафт Німеччини», що пройде в рамках Днів науки Німеччини . На цьому семінарі доповідачі з Німеччини та Украјни представлять основні дослідницькі організаціј Німеччини (DAAD, Фонд імені Александра фон Гумбольдта (AvH), Німецьке науково-дослідне товариство (DfG), Спілка німецьких науково-дослідних центрів ім. Гельмгольца, Міжнародний центр ?Федерального міністерства науки та досліджень). Також будуть розглянуті можливості надання фінансовој підтримки для проведення досліджень та для міжнародној науковој співпраці.

До участі у конкурсі запрошуються аспіранти, молоді вчені та дослідники, починаючи з рівня магістра. Якщо Ви зацікавлені взяти участь у цьому заході, прошу до 3.04.2009 р. надсилати свој заяви на адресу daadkiew@ntu-kpi.kiev.ua та вказати:

Прізвище:

Ім’я:

Вчене звання:

Назва інституту:

Статус:

Вік:

Адреса електронној пошти:

Номер мобільного телефону:

Коротка мотивація участі у семінарі:

Будемо раді відповісти на Ваші запитання.

З повагою,
Оксана Швайка
Координатор проектів
DAAD-IC Kiew