Крымская дипломатия Пятница, 29.03.2024, 17:26

Главная » Статьи » Конкурсы для Евроклубов

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» проводить відбір учасників на Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії» у 15 містах України (28 квітня – 3 травня 2009 р.).
Конкурсы для Евроклубов | Просмотров: 905 | Добавил: evroklub | Дата: 04.04.2009 | Комментарии (0)

«Фундація Регіональних Ініціатив» (Харків), «Форум молодих дипломатів» (Варшава), а також Форум Європейських рухів «Молодь створює Європу» (Берлін) запрошують молодих активних українців з 8 по 24 травня 2009 року до міжнародної команди проекту «Євроавтобус2. Молодь - молоді. ЄС- Україні», в рамках якого відбудеться двотижневий візит молоді з Польщі та Німеччини до України містечками Рівненської, Житомирської, Харківської та Запорізької областей для участі у молодіжних заходах євроінтеграційного спрямування.
Конкурсы для Евроклубов | Просмотров: 791 | Добавил: evroklub | Дата: 18.03.2009 | Комментарии (2)

Оголошується конкурс на участь у тренінговій програмі, яка включає такі теми: кластери як інструмент соціально-економічного розвитку; фандрейзинг: пошук джерел фінансування, управління проектним циклом і фінансовий менеджмент проектів; місцевий та регіональний розвиток.
Конкурсы для Евроклубов | Просмотров: 856 | Добавил: evroklub | Дата: 16.03.2009 | Комментарии (0)