Крымская дипломатия Вторник, 17.07.2018, 02:42
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Категории каталога
Конкурсы для школьников [5]
Конкурсы для студентов [9]
Конкурсы для Евроклубов [32]

Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 17
Показано материалов: 11-17
Страницы: « 1 2

Молодіжний ресурсний центр та Інститут громадського лідерства проводять 4-5 квітня у Львові «Весняну школу лідерів нового покоління». Мета: допомогти молодій людині знайти свій шлях розвитку, розвинути лідерський потенціал, відкрити приховані можливості, формування навиків ефективного спілкування та партнерства.

Завдання:

1. Виявити у молоді нерозкритий потенціал і розвивати ті здібності, що є необхідними для лідерства.
2. Об’єднати молодь по всій Україні з однаковими цілями, метою, інтересами і створити потужний рух молодого лідерства для спільної діяльності на благо держави.
3. Подолати стереотипи, сприяти зменшенню небажаних проявів поведінки, стилю неефективного спілкування, особливостей реагування тощо.

Місце проведення: Львівський центр науково-технічної та економічної інформації (ЛвЦНТЕІ), м. Львів, пр. Чорновола, 57

Дата: 4-5 квітня, 2009 р.

Цільова аудиторія: 19-30 років.

Кількість учасників: до 30 чол.

Вартість двох денного семінару без проживання: 90 грн. У вартість додатково входить: кава-брейки, екскурсія вечірнім Львовом, відвідування культового кафе «Криївка».

Вартість двох денного семінару з проживанням: 150 грн. У вартість додатково входить: кава-брейки, проживання в комфортабельному готелі (Wi-Fi; чай, кава), екскурсія вечірнім Львовом, відвідування культового кафе «Криївка».

Програма:

* Громадська активність молоді. Приклад Молодіжної ВАРТИ. Олександр Солонтай, Голова Ради Старійшин ВМГО ФРІ, депутат Закарпатської обласної ради (м. Ужгород).
* Самоідентифікація та ефективна кар’єра. Максим Коляда, керівник центру планування та управління кар’єрою «Провентус». (м.Львів).
* Ефективне управління власними фінансами. Роман Пурій, магістр ділового адміністрування MBA, кавалер ордену європейської асоціації бізнесу. (м.Львів).
* Швидкочитання. Сподін Андрій, сертифікований коуч, директор Центру освітніх INTEN-технологій (м. Київ).
* Риторика. Боярський Назарій, Президент Київського відділення
ВМГО «Дебатна Академія» (м. Київ).
* Робота в команді. Щур Оксана, бізнес-тренер «ІСТ-Захід» (м.Львів).
* Діловий етикет. Осип Лабяк, магістр етикету (м.Львів).
* Реклама, мистецтво розповідати про себе. Сергій Трухимович, кріейтор, «студія творчих ініціацій CRESPO» (м.Львів).
* Економічна гра «cash flow».
* Родзинка програми: Екскурсія вечірнім Львовом, та відвідування культового кафе «Криївка»

Увага! Участь у школі на конкурсній основі та за анкетними даними (анкета прикріплена). Заповнену анкету надсилайте за вказаною адресою до 27 березня 2009 року включно.

За додатковими питаннями звертайтесь:

Скиба Олександра, керівник навчальних проектів Молодіжного ресурсного центру
Tel.: 8-097-394-32-15;
Tel.: 8-068-361-70-97;
e-mail: Oleksandra_Skiba@ukr.net
www.mrc.net.ua

Єкімов Станіслав, керівник інформаційного відділу Інституту громадського лідерства
Tel.: 8-067-670-50-28;
Tel.: 8-063-241-18-12;
e-mail: stas_y@ukr.net
Конкурсы для студентов | Просмотров: 460 | Добавил: evroklub | Дата: 12.03.2009 | Комментарии (2)

Tempus: Модернизация высшего образования – объявление Второго конкурса проектов

Tempus (Трансъевропейская программа мобильности для обучения в университетах) поддерживает модернизацию высшего образования и создает пространство для сотрудничества в странах, окружающих ЕС. Программа Tempus, основанная в 1990 году, охватывает сегодня 27 стран на Западных Балканах, в Восточной Европе, Центральной Азии, Северной Африке и на Ближнем Востоке.

Tempus финансирует два типа проектов:

1) совместные проекты, основанные на многостороннем партнерстве между высшими учебными заведениями ЕС и стран-партнеров;

2) структурные меры, направленные на развитие и реформирование высших учебных заведений и систем высшего образования в странах-партнерах, с целью повышения их качества и адекватности, а также их приближения к европейским достижениям в развитии образования.

Партнерство реализуется консорциумами организаций, состоящими из высших учебных заведений, коммерческих компаний, министерств, общественных организаций и других организаций, работающих в области высшего образования, как в ЕС, так и в странах-партнерах.

Программа Tempus IV объявляет о начале второго этапа приема заявок на финансирование многосторонних проектов в рамках двух видов деятельности – совместные проекты и структурные меры в области высшего образования.

Ориентировочный общий бюджет этого этапа программы Tempus IV составляет примерно 53 млн. евро, при этом гранты на отдельные проекты достигнут 0,5-1,5 млн. евро.

Крайний срок электронной подачи предложений – вторник, 28 апреля 2009 года.

В конце февраля форма заявки на английском языке будет размещена по этой ссылке: http://ec.europa.eu/education/programmes/tempus/news_en.html

Конкурсы для студентов | Просмотров: 437 | Добавил: evroklub | Дата: 10.03.2009 | Комментарии (0)

Європейський коледж у Варшаві (College of Europe in Warsaw) пропонує українським студентам стипендії для навчання на річній магістерській програмі з європейських студій. Кінцевий термін подання заявок на участь у конкурсі - 15 квітня 2009 року.

Європейський коледж у Варшаві (College of Europe in Warsaw) надає можливість в тому числі й українським студентам навчатися на однорічній магістерській програмі з європейських студій (2009 – 2010 навчальні роки).

Європейський коледж у Варшаві пропонує великий вибір міждисциплінарних курсів, фахових викладачів, можливість вивчення іноземних мов та короткотермінові навчальні поїздки за межі Польщі.

Брати участь у конкурсі на навчання можуть усі, хто має ступінь бакалавра і спеціалізується з правознавства, політології, соціології, економіки.

Для участі в конкурсі треба заповнити аплікаційні форми, доступні в он-лайн режимі на сайті Європейського коледжу у Варшаві.

Ті, хто претендують на отримання річної стипендії, котра покриває витрати на навчання і проживання, мають також надіслати друковану аплікаційну форму та супровідні документи (документ про освіту та успішність).

Он-лайн заявки можуть бути подані до 15 квітня 2009 року.Джерело : Європейський освітній портал
Конкурсы для студентов | Просмотров: 500 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (3)

Міжнародний жіночий день: Європейський Союз запрошує українських дітей взяти участь у конкурсі дитячого малюнку на тему ґендерної рівності

Київ, 03 березня 2009

"Жили собі хлопчик і дівчинка, і без них двох не було б уже більше світу…"

У Міжнародний жіночий день 8-го березня, третій рік поспіль, Європейська Комісія розпочинає міжнародний конкурс дитячого малюнка на тему ґендерної рівності під патронатом Бельгійської принцеси Матильди. Конкурс пропонує дітям з усього світу зобразити своє бачення ґендерної рівності. Діти з країн ЄС оберуть два малюнки від кожного регіону країн-учасниць, а переможці отримають цінні призи у розмірі 1000 Євро.

«Захист прав жінок та залучення жінок до процесу ухвалення рішень є основними принципами роботи Європейського Союзу у всьому світі. Де б ми не працювали, ми беремо до уваги права жінок. Захист та повага до прав жінок у всьому світі є нашою метою, а залучення дітей до цього процесу є інвестуванням у майбутнє», - сказала пані Беніта Ферреро Вальднер, Комісар Європейської Комісії з питань зовнішніх зносин та Європейської політики сусідства.

До 15-го травня діти віком 8-10 років можуть надсилати свої малюнки, ілюструючи своє бачення ґендерної рівності. Далі журі, що складатиметься з дітей з усієї Європи, обере два малюнки від кожного регіону. Переможці отримають цінний приз - 1000 Євро. Малюнок переможця буде включено до буклету, що розповсюджуватиметься серед шкіл країн-учасниць. У листопаді 2009 року у Марокко відбудеться виставка малюків всіх переможців.

Популяризація ґендерної рівності та залучення жінок до процесу ухвалення рішень є однією з восьми Цілей Розвитку Тисячоліття, що є фундаментальною частиною політики розвитку та допомоги Європейського Союзу. З нагоди Міжнародного жіночого дня 2007, Європейським Союзом вперше було започатковано конкурс дитячого малюнка на тему ґендерної рівності серед дітей всього світу. З того часу майже 60 000 дітей з усіх куточків світу віком 8-10 років взяли участь у конкурсі, серед них понад 1500 - з України. Два роки поспіль українські школярі ставали переможцями Міжнародного конкурсу від регіону країн-сусідів ЄС.

Головні дати Конкурсу:

8 березня 2009: Початок Конкурсу по всьому світу

15 травня 2009: Закриття Конкурсу

23 червня 2009: ³дбір малюнків переможців журі, яке буде складатися з європейських дітей за участі Бельгійської принцеси Матильди

25 листопада: ³дкриття виставки малюків переможців у Марокко з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками

Загальна інформація та умови участі в конкурсі опубліковані на веб-сторінці Представництва Європейської Комісії в Україні: http://www.delukr.ec.europa.eu/picture_contest_2009/index.html

Додаткова інформація щодо Європейської політики стосовно ґендерної рівності: http://ec.europa.eu/europeaid/what/gender/
Конкурсы для школьников | Просмотров: 628 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (1)

Місцевим радам – ефективний розвиток!

 

Інститут Політичної Освіти

ОГОЛОШУЄ

набір навчальної групи ПОМІЧНИКІВ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД

в рамках проекту „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”

 

До участі у навчальній програмі запрошуються:

-          помічники депутатів міських та районних рад віком до 35 років включно;

 

Для участі у навчаннях необхідно надати:

-          заповнену анкету, що додається

-          резюме (автобіографічні відомості);

-          есе-твір на тему «Що спонукало мене стати помічником депутата місцевої ради» (близько 600 слів);

-          рекомендація від депутата місцевої ради, помічником якого Ви є.

 

Протягом навчання учасники зможуть отримати знання з наступних питань::

  • Статус депутатів місцевих рад. Імперативний мандат
  • Організація роботи депутатських приймалень.
  • Інструментарій роботи депутата. Депутатські запити та звернення.
  • Європейські стандарти місцевого самоврядування
  • Регламенти місцевих рад
  • Конституційна реформа в Україні та її вплив на місцеве самоврядування.
  • Робота депутатських фракцій.

 

Остання дата надсилання документів:      18 березня 2009р.

 

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, або електронною поштою: ipo_deputaty@yahoo.com з позначкою Pomychnyk

Навчання складатиметься з двох триденних семінарів.  Орієнтовні дати семінарів:

1-й семінар: 3-5 квітня 2009р. (м. Київ);

2-й семінар: червень 2009р. (місце проведення уточнюється).

 Група нараховуватиме 30-35 помічників депутатів місцевих рад з усіх областей України.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами, відшкодуванням транспортних витрат згідно з умовами Інституту.

 

Контакти:

Інститут Політичної Освіти

ipo_deputaty@yahoo.com

тел.: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16,

8 (067) 402-80-31 (Любомир Грицак),

8 (097) 284-61-83 (Оксана Однорал)

 

Координатор проекту                                                                   Любомир Грицак

Конкурсы для студентов | Просмотров: 471 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (0)

Проект ЄС з підтримкb мережі Євроклубів запрошує до участі в конкурсі проектів у рамках відзначення Європейського року креативності та інновацій в Україні

Європейські клуби та місцеві мережі Євроклубів з усієї України запрошуються взяти участь в конкурсі інноваційних проектів у рамках відзначення Європейського року креативності та інновацій в Україні. Конкурс проводиться в межах проекту ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України", який виконує ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

Мета Конкурсу – посилити спроможність Євроклубів, їх мережеву співпрацю, через надання підтримки в реалізації інноваційних місцевих та мережевих проектів Євроклубів. Реалізовані проекти мають в творчий та новаторський спосіб сприяти залученню Євроклубів до вирішення проблем місцевих громад, обміну досвідом і розвитку співпраці всередині Української мережі Євроклубів, привертати увагу широкої громадськості до діяльності Євроклубів, покращувати їх імідж, сприяти реалізації цілей Європейського року креативності та інновацій (ЄРКІ) в Україні.

Конкурс проводиться в рамках проекту ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України", що реалізується ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні. Інформаційну підтримку проекту надає Міністерство освіти і науки України. Метою проекту є сприяння подальшому розвитку спроможності й підтримка мережевих ініціатив вітчизняних Євроклубів, а також залучення їх до загальноєвропейських ініціатив, в т.ч. до ЄРКІ. ³дкриття Європейського року відбулось 12 січня в м. Дніпропетровськ, після чого були проведені національна, регіональні та місцеві творчі майстерні для учасників молодіжних Євроклубів.

Завдання Конкурсу інноваційних проектів для Євроклубів – підготувати і реалізувати інноваційний проект, що відповідає меті конкурсу, а також наступним тематичним пріоритетам: екологія і сталий розвиток; культура та мистецтво; соціальна відповідальність; самоврядування і залучення молоді; неформальна освіта з питань європейської інтеграції. Учасники – Євроклуби та їх місцеві мережі з усіх областей України, АР Крим, міст Київ та Севастополь. Критерії відбору переможців: креативність, спроможність, мережевість.

Конкурс буде відбуватись у три етапи: 1) для участі у Конкурсі необхідно подати в довільній формі звіт з проведення творчої Майстерні для Євроклубів, а також опис проекту з кошторисом (також в довільній формі); 2) серед надісланих матеріалів організатори оберуть кращі проекти, авторам яких буде надана часткова фінансова підтримка на їх реалізацію; 3) за результатами реалізованих проектів надаються творчі та фінансові звіти, авторам найбільш успішних проектів буде надана додаткова фінансова підтримка на поширення досвіду і кращих практик.

Переможці отримають: фінансову підтримку для реалізації проекту, у розмірі до 5000 грн, промоційні матеріали від Представництва Європейської Комісії в Україні, а також консультаційну та організаційну підтримку з боку команди Проекту.

Кінцевий термін подання звітів щодо проведених творчих майстерень, описів проектів (рекомендована форма на Інтернет-сайті проекту) та кошторисів: 20.03.2009.

Більш детальна інформація щодо Конкурсу доступна на Інтернет-сайті проекту: www.innovate.at.ua, в розділі "Конкурс". Поради щодо проведення творчих майстерень для Євроклубів та інші корисні для роботи Євроклубів матеріали шукайте в розділі "Набір інструментів". З усіх питань щодо Конкурсу та Проекту в цілому запрошуємо звертатись за е-поштою: euroclub.org.ua@gmail.com, координатор проекту: Сергій Штукарін, тел.: +38 (050) 917 26 11, асистент проекту: Анна Десятова, тел.: +38 (066) 325 92 18.

За додатковою інформацією щодо Проекту можна також звертатись до Станіслава Топольницького, радника з питань преси та інформації в Представництві Європейської Комісії в Україні, телефон: +38 (044) 390-8010, е-пошта: Stanislav.Topolnytskyy@ec.europa.eu.

Конкурсы для школьников | Просмотров: 584 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (1)

Конкурс має на меті ще раз привернути увагу до проблеми вільного вибору майбутньої долі України, зокрема про відповідальність громадян всієї України за свій вибір перед нащадками.

В історії кожного народу є момент, коли осторонь подій стояти ніхто не має права і не може.

У дитини ще не має права голосувати, але згідно ст.13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, є „право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини”.

Майбутнє дітей залежить від намірів батьків відродити Україну, від прагнення дорослих побудувати соціально-справедливе суспільство. Багато чого зараз відбувається вперше. Вперше ми не боїмося висловлювати нашу громадянську позицію, і діти підтримують своїх батьків та їх серця. Їм також не байдужа доля Батьківщини. Вони теж прагнуть жити у вільній, незалежній, єдиній Україні.

Учасниками конкурсу можуть бути всі діти України. Вони будуть поділені на п’ять вікових груп: до 6 років, 7 – 9, 10 – 12, 13 – 15, 16 – 18.

Основна тематика конкурсу:

УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА
КИЇВ-ЄВРОПЕЙСЬКА СТОЛИЦЯ

Але дитина також може вибрати свою власну тему і присилати свої роботи в необмеженій кількості.

Головною вимогою є те, що дитина має створювати роботу самостійно, без втручання дорослих.

Головна тема робіт - особистий погляд на світ, на проблеми, пов'язані з тематикою, з природою і навколишнім середовищем.
Головний критерій оцінки - найкраще вираження теми конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт:
малюнки мають бути у форматі А3; фотографії розміром 20 х 30;
паспортизовані (оформлені);
на окремому аркуші 10 х 10 см має бути вказано: Ім’я, прізвище, вік, місце проживання та контактний телефон, назва школи та ім’я вчителя малювання (усе написане друкованими літерами)
Переможців конкурсу визначатиме незалежне журі, до складу якого увійдуть представники громадських організацій, відомі діячі культури та мистецтва.

Призовий фонд конкурсу: Перша премія. Друга премія. Третя премія.

Сім додаткових премій в додаткових номінаціях. (у кожній віковій групі)
Спонсор конкурсу – Представництво Європейської комісії в Україні.

Найкращі роботи конкурсу буде також представлено на виставці й відтворено в друкованому каталозі.

Всі конкурсні роботи та контактну інформацію учасника належить подати не пізніше ніж о 18 годині 1 травня 2009 року.

Матеріали можна надіслати поштою з позначкою „Конкурс” (з повідомленням про вручення), через кур’єрську доставку чи принести особисто за адресою:
01019, м. Київ-19, п/с 614.
Переможців буде оголошено протягом 10 днів по закінченні приймання конкурсних робіт та нагороджено під час проведення Дня Європи в Києві у травні 2009 року в павільйоні „УКРАЇНА” на вул.. Хрещатик в 14 -00.
Довідки за телефоном: 8 – 098 – 416 – 51 – 16.

Контактні особи:
Вікторія Таран, Лідія Коверова.
e-mail: liros@ukr.net,
Надсилаючи роботи на конкурс автори погоджуються з тим, що роботи, відібрані для виставки, можна використати безкоштовно в подальшій діяльності громадських організацій, спрямованій на один з основних пріоритетів розвитку українського суспільства - захист прав дітей та молоді, забезпеченні інтересів і основних потреб та розширення можливостей для реалізації потенціалу дітей та підлітків.
Конкурсы для школьников | Просмотров: 683 | Добавил: evroklub | Дата: 05.03.2009 | Комментарии (1)

1-10 11-17
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2018Бесплатный хостинг uCoz