Крымская дипломатия Суббота, 20.04.2024, 14:53

Главная » Файлы » Семинары, тренинги

Армія тіней
[ ] 12.03.2009, 08:19

З нагоди 80-річчя створення Організації Українських Націоналістів та 100-річчя від Дня народження Голови Проводу ОУН Степана Бандери Всеукраїнська молодіжна організація Спілка Української Молоді в Україні провела 31 січня – 7 лютого 2009 року у Моршині крайовий зимовий табір «Армія Тіней».

Учасниками табору були близько 30 молодих людей – членів СУМ в Україні, які прибули з різних осередків цієї організації, зокрема з Києва, Дніпропетровщини, Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Рівненщини, Вінничини, Миколаївщини, Автономної Республіки Крим.

Як розповів голова Крайової Управи Спілки Святослав Липовецький, тематика цьогорічного зимового табору мала суспільницьку спрямованість. Таборовики ознайомилися з ідеологією та історією націоналістичного руху, мали нагоду більше дізнатися про визначних діячів визвольних змагань українського народу, а також про національні визвольні рухи інших країн.

Цьому сприяла програма табору, яка включала гутірки з історії організованого націоналістичного руху, опрацювання та обговорення ідеологічних матеріалів, перегляд ряду фільмів, інсценізацію літературних творів на національно-визвольну тематику.

Крім теоретичних занять, молодь реалізовувала ряд проектів, присвячених проведенню просвітницьких кампаній про славні та трагічні сторінки українського народу.

Таборовики здійснили мандрівки до Стрия, Завадова, Конюхова та відвідали могили героїв національно-визвольної боротьби Зеновія Красівського, Степана Охримовича, Олекси Гасина, стрілецький цвинтар неподалік Моршина.

Під час табору СУМівці зустрілися з ветеранами ОУН-УПА, які оздоровлюються в санаторії «Говерла».

Проведення таких таборів є доброю нагодою для молоді не лише поспілкуватися з ровесниками та старшими віком однодумцями, але й більше дізнатися про себе та країну.

Категория: Семинары, тренинги | Добавил: evroklub
Просмотров: 808 | Загрузок: 0 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |