Крымская дипломатия Среда, 08.05.2024, 06:52

Главная » Файлы » Наши планы

«100 годин астрономії» є найбільшим проектом Міжнародного року астрономії -2009, мета якого - продемонструвати суспільству красоту і велич Всесвіту. Проект триватиме понад чотири дні і ночі, від 2 до 5 квітня 2009 року. Протягом цього періоду, люди у всьому світі об’єднаються, щоб водночас спостерігати зоряне небо. Серед них будуть і ті, хто вперше подивиться на небо через телескоп.
Наши планы | Просмотров: 964 | Загрузок: 0 | Добавил: evroklub | Дата: 02.04.2009 | Комментарии (0)

Ініціативна група представників громади міста Миколаєва запрошує активістів громадської діяльності в Україні приєднатися до створення Національного координаційного комітету з проведення Всеукраїнської добровольчої акції «Весняний тиждень добра».

Мета акції – популяризація та розвиток волонтерства!

Миколаївська молодь має позитивний досвід проведення протягом трьох років загальноміської акції «Весняний тиждень добра», яка об’єднує зусилля ініціативних представників громади, громадських організацій, державних установ, підприємців, бізнесу для спільного вирішення соціальних проблем.

Ідею запровадження акції «Весняний тиждень добра» як Всеукраїнської акції вже підтримано Українським форумом благодійників, Порталом «Громадський простір», Ресурсним центром «ГУРТ».

Результатом проведення акції на державному рівні стануть соціальні заходи і проекти громадян, громадських організацій, державних установ, проведені по всій Україні в дні акції. Публічне визнання підсумків акції – це реальна пропаганда волонтерства, благодійництва, громадянської свідомості серед українців. Це – бажання зробити тиждень добра не просто акцією, а принципом життя – допомагати людям, дарувати тепло і радість.

Добрими справами зробимо майбутнє добрим!

Всі, хто зацікавлений, будь ласка, звертайтесь за телефоном 8-067-493-14-49 (Мурашко Дмитро) та e-mail: MurashkoDM@amron.com.ua
Наши планы | Просмотров: 717 | Загрузок: 0 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (0)

Наши планы | Просмотров: 770 | Загрузок: 251 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (0)

Проект плана деятельности Евроклуба в Севастополе