Крымская дипломатия Понедельник, 23.09.2019, 07:12
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Категории каталога
Конкурсы для школьников [5]
Конкурсы для студентов [9]
Конкурсы для Евроклубов [32]

Главная » Статьи » Конкурсы для школьников

В категории материалов: 5
Показано материалов: 1-5

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Мета Конкурсу – виявлення і підтримка обдарованих учнів та студентів, які мають здібності до науки та журналістики.
Конкурсы для школьников | Просмотров: 771 | Добавил: evroklub | Дата: 13.03.2009 | Комментарии (0)

26 березня у м. Донецьк буде оголошено про початок Всеукраїнського змагання для школярів, що фінансується Європейським Союзом. Змагання проводитиме Донецький молодіжний дебатний центр за підтримки міжнародного фонду "³дродження".

У прес-конференції візьме участь керівник відділу політики, преси та інформаціїДелегації Європейської Комісії в Україні пан Дірк Шюбель,. Прес-конференція відбудеться:

Дата: вівторок, 26 березня

Час: 09:00-10:00

Місце: Конференц-зал готелю Атлас, бульвар Шевченко, 20, м. Донецьк.

Метою проекту є підвищення обізнаності молоді України про співпрацю між ЄС та Україною і зокрема про програми фінансування і технічної допомоги, також проект спрямовано на підвищення мотивації молоді до участі у програмах ЄС цікавим та креативним шляхом.

Це буде всеукраїнське змагання серед школярів середніх шкіл, що складатиметься с двох етапів. Перший етап реалізовуватиметься навесні 2009 року у мережі Інтернет. Учасникам буде запропоновано виконати он-лайн тест. Другий етап заплановано на осінь 2009 року, він відбудеться у Києві. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу у кожній з областей запрошуватимуться до другого етапу змагання. Головною нагородою для переможців є «Європейські канікули» - можливість відвідати одну з країн-членів ЄС та ознайомитись з інституціями та організаціями ЄС.

У змаганні можуть приймати участь школярі 8-10-х класів у віці від 14 до 17 років. Команди учасників повинні складатись з трьох школярів та одного вчителя. Для участі необхідно зареєструватись на веб-сайті в Інтернеті www.europanostra.info та у зазначений день пройти он-лайн тест. Переможці у кожній області будуть визначені за допомогою комп’ютерної системи.

Більш детальна інформація щодо правил змагання доступна на веб-сайті www.europanostra.info.

Для реєстрації та отримання додаткової інформації звертайтеся до Валентини Дьомкіної або Андрія Донця з Донецького молодіжного дебатного центру. Контактний телефон:

(062) 385 98 39.

Конкурсы для школьников | Просмотров: 648 | Добавил: evroklub | Дата: 12.03.2009 | Комментарии (1)

Міжнародний жіночий день: Європейський Союз запрошує українських дітей взяти участь у конкурсі дитячого малюнку на тему ґендерної рівності

Київ, 03 березня 2009

"Жили собі хлопчик і дівчинка, і без них двох не було б уже більше світу…"

У Міжнародний жіночий день 8-го березня, третій рік поспіль, Європейська Комісія розпочинає міжнародний конкурс дитячого малюнка на тему ґендерної рівності під патронатом Бельгійської принцеси Матильди. Конкурс пропонує дітям з усього світу зобразити своє бачення ґендерної рівності. Діти з країн ЄС оберуть два малюнки від кожного регіону країн-учасниць, а переможці отримають цінні призи у розмірі 1000 Євро.

«Захист прав жінок та залучення жінок до процесу ухвалення рішень є основними принципами роботи Європейського Союзу у всьому світі. Де б ми не працювали, ми беремо до уваги права жінок. Захист та повага до прав жінок у всьому світі є нашою метою, а залучення дітей до цього процесу є інвестуванням у майбутнє», - сказала пані Беніта Ферреро Вальднер, Комісар Європейської Комісії з питань зовнішніх зносин та Європейської політики сусідства.

До 15-го травня діти віком 8-10 років можуть надсилати свої малюнки, ілюструючи своє бачення ґендерної рівності. Далі журі, що складатиметься з дітей з усієї Європи, обере два малюнки від кожного регіону. Переможці отримають цінний приз - 1000 Євро. Малюнок переможця буде включено до буклету, що розповсюджуватиметься серед шкіл країн-учасниць. У листопаді 2009 року у Марокко відбудеться виставка малюків всіх переможців.

Популяризація ґендерної рівності та залучення жінок до процесу ухвалення рішень є однією з восьми Цілей Розвитку Тисячоліття, що є фундаментальною частиною політики розвитку та допомоги Європейського Союзу. З нагоди Міжнародного жіночого дня 2007, Європейським Союзом вперше було започатковано конкурс дитячого малюнка на тему ґендерної рівності серед дітей всього світу. З того часу майже 60 000 дітей з усіх куточків світу віком 8-10 років взяли участь у конкурсі, серед них понад 1500 - з України. Два роки поспіль українські школярі ставали переможцями Міжнародного конкурсу від регіону країн-сусідів ЄС.

Головні дати Конкурсу:

8 березня 2009: Початок Конкурсу по всьому світу

15 травня 2009: Закриття Конкурсу

23 червня 2009: ³дбір малюнків переможців журі, яке буде складатися з європейських дітей за участі Бельгійської принцеси Матильди

25 листопада: ³дкриття виставки малюків переможців у Марокко з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками

Загальна інформація та умови участі в конкурсі опубліковані на веб-сторінці Представництва Європейської Комісії в Україні: http://www.delukr.ec.europa.eu/picture_contest_2009/index.html

Додаткова інформація щодо Європейської політики стосовно ґендерної рівності: http://ec.europa.eu/europeaid/what/gender/
Конкурсы для школьников | Просмотров: 678 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (1)

Проект ЄС з підтримкb мережі Євроклубів запрошує до участі в конкурсі проектів у рамках відзначення Європейського року креативності та інновацій в Україні

Європейські клуби та місцеві мережі Євроклубів з усієї України запрошуються взяти участь в конкурсі інноваційних проектів у рамках відзначення Європейського року креативності та інновацій в Україні. Конкурс проводиться в межах проекту ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України", який виконує ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

Мета Конкурсу – посилити спроможність Євроклубів, їх мережеву співпрацю, через надання підтримки в реалізації інноваційних місцевих та мережевих проектів Євроклубів. Реалізовані проекти мають в творчий та новаторський спосіб сприяти залученню Євроклубів до вирішення проблем місцевих громад, обміну досвідом і розвитку співпраці всередині Української мережі Євроклубів, привертати увагу широкої громадськості до діяльності Євроклубів, покращувати їх імідж, сприяти реалізації цілей Європейського року креативності та інновацій (ЄРКІ) в Україні.

Конкурс проводиться в рамках проекту ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України", що реалізується ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні. Інформаційну підтримку проекту надає Міністерство освіти і науки України. Метою проекту є сприяння подальшому розвитку спроможності й підтримка мережевих ініціатив вітчизняних Євроклубів, а також залучення їх до загальноєвропейських ініціатив, в т.ч. до ЄРКІ. ³дкриття Європейського року відбулось 12 січня в м. Дніпропетровськ, після чого були проведені національна, регіональні та місцеві творчі майстерні для учасників молодіжних Євроклубів.

Завдання Конкурсу інноваційних проектів для Євроклубів – підготувати і реалізувати інноваційний проект, що відповідає меті конкурсу, а також наступним тематичним пріоритетам: екологія і сталий розвиток; культура та мистецтво; соціальна відповідальність; самоврядування і залучення молоді; неформальна освіта з питань європейської інтеграції. Учасники – Євроклуби та їх місцеві мережі з усіх областей України, АР Крим, міст Київ та Севастополь. Критерії відбору переможців: креативність, спроможність, мережевість.

Конкурс буде відбуватись у три етапи: 1) для участі у Конкурсі необхідно подати в довільній формі звіт з проведення творчої Майстерні для Євроклубів, а також опис проекту з кошторисом (також в довільній формі); 2) серед надісланих матеріалів організатори оберуть кращі проекти, авторам яких буде надана часткова фінансова підтримка на їх реалізацію; 3) за результатами реалізованих проектів надаються творчі та фінансові звіти, авторам найбільш успішних проектів буде надана додаткова фінансова підтримка на поширення досвіду і кращих практик.

Переможці отримають: фінансову підтримку для реалізації проекту, у розмірі до 5000 грн, промоційні матеріали від Представництва Європейської Комісії в Україні, а також консультаційну та організаційну підтримку з боку команди Проекту.

Кінцевий термін подання звітів щодо проведених творчих майстерень, описів проектів (рекомендована форма на Інтернет-сайті проекту) та кошторисів: 20.03.2009.

Більш детальна інформація щодо Конкурсу доступна на Інтернет-сайті проекту: www.innovate.at.ua, в розділі "Конкурс". Поради щодо проведення творчих майстерень для Євроклубів та інші корисні для роботи Євроклубів матеріали шукайте в розділі "Набір інструментів". З усіх питань щодо Конкурсу та Проекту в цілому запрошуємо звертатись за е-поштою: euroclub.org.ua@gmail.com, координатор проекту: Сергій Штукарін, тел.: +38 (050) 917 26 11, асистент проекту: Анна Десятова, тел.: +38 (066) 325 92 18.

За додатковою інформацією щодо Проекту можна також звертатись до Станіслава Топольницького, радника з питань преси та інформації в Представництві Європейської Комісії в Україні, телефон: +38 (044) 390-8010, е-пошта: Stanislav.Topolnytskyy@ec.europa.eu.

Конкурсы для школьников | Просмотров: 645 | Добавил: evroklub | Дата: 06.03.2009 | Комментарии (1)

Конкурс має на меті ще раз привернути увагу до проблеми вільного вибору майбутньої долі України, зокрема про відповідальність громадян всієї України за свій вибір перед нащадками.

В історії кожного народу є момент, коли осторонь подій стояти ніхто не має права і не може.

У дитини ще не має права голосувати, але згідно ст.13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, є „право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини”.

Майбутнє дітей залежить від намірів батьків відродити Україну, від прагнення дорослих побудувати соціально-справедливе суспільство. Багато чого зараз відбувається вперше. Вперше ми не боїмося висловлювати нашу громадянську позицію, і діти підтримують своїх батьків та їх серця. Їм також не байдужа доля Батьківщини. Вони теж прагнуть жити у вільній, незалежній, єдиній Україні.

Учасниками конкурсу можуть бути всі діти України. Вони будуть поділені на п’ять вікових груп: до 6 років, 7 – 9, 10 – 12, 13 – 15, 16 – 18.

Основна тематика конкурсу:

УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА
КИЇВ-ЄВРОПЕЙСЬКА СТОЛИЦЯ

Але дитина також може вибрати свою власну тему і присилати свої роботи в необмеженій кількості.

Головною вимогою є те, що дитина має створювати роботу самостійно, без втручання дорослих.

Головна тема робіт - особистий погляд на світ, на проблеми, пов'язані з тематикою, з природою і навколишнім середовищем.
Головний критерій оцінки - найкраще вираження теми конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт:
малюнки мають бути у форматі А3; фотографії розміром 20 х 30;
паспортизовані (оформлені);
на окремому аркуші 10 х 10 см має бути вказано: Ім’я, прізвище, вік, місце проживання та контактний телефон, назва школи та ім’я вчителя малювання (усе написане друкованими літерами)
Переможців конкурсу визначатиме незалежне журі, до складу якого увійдуть представники громадських організацій, відомі діячі культури та мистецтва.

Призовий фонд конкурсу: Перша премія. Друга премія. Третя премія.

Сім додаткових премій в додаткових номінаціях. (у кожній віковій групі)
Спонсор конкурсу – Представництво Європейської комісії в Україні.

Найкращі роботи конкурсу буде також представлено на виставці й відтворено в друкованому каталозі.

Всі конкурсні роботи та контактну інформацію учасника належить подати не пізніше ніж о 18 годині 1 травня 2009 року.

Матеріали можна надіслати поштою з позначкою „Конкурс” (з повідомленням про вручення), через кур’єрську доставку чи принести особисто за адресою:
01019, м. Київ-19, п/с 614.
Переможців буде оголошено протягом 10 днів по закінченні приймання конкурсних робіт та нагороджено під час проведення Дня Європи в Києві у травні 2009 року в павільйоні „УКРАЇНА” на вул.. Хрещатик в 14 -00.
Довідки за телефоном: 8 – 098 – 416 – 51 – 16.

Контактні особи:
Вікторія Таран, Лідія Коверова.
e-mail: liros@ukr.net,
Надсилаючи роботи на конкурс автори погоджуються з тим, що роботи, відібрані для виставки, можна використати безкоштовно в подальшій діяльності громадських організацій, спрямованій на один з основних пріоритетів розвитку українського суспільства - захист прав дітей та молоді, забезпеченні інтересів і основних потреб та розширення можливостей для реалізації потенціалу дітей та підлітків.
Конкурсы для школьников | Просмотров: 753 | Добавил: evroklub | Дата: 05.03.2009 | Комментарии (1)

Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019Бесплатный хостинг uCoz