Крымская дипломатия Понедельник, 26.08.2019, 07:19
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Категории каталога
Конкурсы для школьников [5]
Конкурсы для студентов [9]
Конкурсы для Евроклубов [32]

Главная » Статьи » Конкурсы для студентов

Додай міжнародний досвід до свого резюме разом з AIESEC
AIESEC стажування – це можливість для молоді отримати досвід по своїй спеціальності, працюючи в компанії або некомерційній організації в іншій країні.

Унікальність полягає в тому, що студент може вибрати стажування, яке підходить саме йому, виходячи з його знань і досвіду, а також переваг у виборі країни. Завдяки тому, що AIESEC існує в багатьох країнах світу, студенти і молоді фахівці мають достатньо широкий вибір. На даний момент найбільша кількість стажувань відбувається в країнах Східної і Центральної Європи, а також Азії (Китай, Індія, Малайзія, Індонезія).

Зараз у студентів та молодих спеціалістів України є чудова можливість взяти участь в одній з програм стажувань: "Світ без Кордонів" та "Міжнародні професійні стажування".

Програма "Світ без Кордонів" – літня програма стажувань тривалістю від 6 тижнів до 3-х місяців. Вона розрахована на студентів молодших курсів, у яких немає досвіду роботи. Цього літа у студентів є можливість провести канікули в одній з країн Азії або Європи, працюючи в недержавних організаціях і соціальних проектах. Без сумніву, цей час буде проведений з користю. Під час стажування студент зможе розвинути в собі професійні і особисті якості, отримати практику англійської мови, працювати в команді разом із стажерами з інших країн.

Що стосується "Міжнародних професійних стажувань", то в даній програмі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники і молоді фахівці, в яких є хоч би мінімальний досвід роботи. Програма пропонує отримати професійну практику у сфері управління, маркетингу, економіки, а також інформаційного менеджменту і технологій. Дане стажування триваліше – від 2 місяців до 1,5 року.

У програмах стажувань від AIESEC може брати участь студент (денної або заочної форми навчання), випускник або молодий фахівець у віці від 18 до 28 років. Для участі обов'язковою умовою є знання англійської мови не нижче середнього. Володіння іншими іноземними мовами і наявність досвіду роботи стане для учасника конкурентною перевагою.

Для того, щоб взяти участь необхідно здійснити 4 кроки: заповнити анкету на сайті www.aiesec.org.ua, пройти співбесіду з представником організації, підписати договір про проходження стажування, а також відвідати обов'язкові семінари з міжкультурного розвитку. Всі деталі про кожен етап відбору можна дізнатися на сайті або зв'язавшись з представництвом організації у вашому місті.

Щорічно більше 250 українських студентів беруть участь в програмі стажувань від AIESEC. Кожен може стати одним з них.
Категория: Конкурсы для студентов | Добавил: evroklub (18.03.2009)
Просмотров: 683 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019Бесплатный хостинг uCoz