Крымская дипломатия Пятница, 19.04.2024, 02:48

Главная » Статьи » Конкурсы для Евроклубов

Відбір до команди "Євроавтобус2. Молодь - молоді. ЄС- Україні"
Проект надасть можливість для неформального спілкування та культурного діалогу між українською, польською та німецькою молоддю.

У кожному місті програма буде складатися з двох частин. В рамках першої частини відбуватимуться зустрічі з молоддю у місцевих школах або інших молодіжних закладах, в яких проходитиме неформальне спілкування між учасниками Євроавтобусу та молодими українцями. Протягом даних зустрічей учасники проводитимуть тренінги на спеціальні теми (роль неурядових молодіжних організацій в ЄС, лідерство, активне громадянство, молодіжна політика ЄС, можливості навчання в ЄС та інше). Ці зустрічі призначені збільшити знання та розуміння місцевої молоді щодо практичних можливостей, які ЄС їм надає.

Друга частина програми розрахована на значно більшу частину місцевого населення та буде організована на центральній площі міста або поблизу місцевої історико-культурної пам’ятки європейського значення. Заходи на площі будуть включати в себе розповсюдження інформаційних матеріалів стосовно ЄС серед людей на площі, проведення флешмобів, змагань щодо знання структури ЄС, соціологічних опитувань та інше. Всі ці заходи супроводжуватимуться увагою до проекту медіа, а також постійним оновленням вебсайту проекту.

Основні заходи Євроавтобусу будуть синхронізовані зі святкуванням в Україні днів Європи. Згідно Указу Президента 2009 рік офіційно проголошений роком молоді в Україні. Саме тому одне із завдань Євроавтобусу – привернути увагу суспільства до потреб та інтересів української молоді.

Євроавтобус свою подорож розпочне з грандіозного дійства солідарності та єдності Європи – Параду Шумана, що відбудеться 9 травня у Варшаві.

За результатами другого рейсу Євроавтобусу також буде знято документальний фільм.

Щоб стати учасником Євроавтобусу - потрібно:

* бути громадянином України віком від 18 до 35 років;
* досвід реалізації власних ініціатив, ідей, проектів, а також бажання поділитися цим досвідом з українською молоддю маленьких міст та сіл;
* готовність до насиченої двотижневої подорожі в команді з молодими поляками та німцями;
* вільний час з 8 до 24 травня для повноцінної участі в проекті;
* вміння та бажання проводити тренінги для молоді у парі з польським або німецьким учасником;
* закордонний паспорт;
* знання у галузі Європейського Союзу, євроінтеграційних прагнень України, Європейської політики сусідства, європейської молодіжної політики;
* бажання змінювати світ навколо себе та віру в те, що майбутнє України залежить саме від тебе

Важливою умовою для участі в проекті є високий рівень знання англійської мови, саме тому для участі в проекті необхідно заповнити анкету англійською, що знаходиться в додатку, і надіслати її на адресу darya@kharkiv.fri.com.ua, а також копіювати лист на скриньку - pwosik@diplomacy.pl

Кінцевий термін прийому анкет - 7 квітня 2009 року до 17.00 за українським часом. В темі листа обов’язково в темі листа вказуйте назву проекту, Ваше прізвище та ім’я латиною (наприклад, Eurobus.Petrov_Volodymyr)

Лише відібрані учасники будуть повідомлені не пізніше 12 квітня 2009 року.

Джерело : ХОМО "Фундація Регіональних Ініціатив"

Автор : Дар'я Каленюк, координатор проекту в Україні
Категория: Конкурсы для Евроклубов | Добавил: evroklub (18.03.2009)
Просмотров: 796 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1 |
2 Олена
Доброго дня! так де ж можна знайти аплікаційну форму?

1 Анатолий
А де ж аплікаційна форма???
Її ще немає...?